EN/AL

Lajmet

Më të fundit

Ditët e Erasmus + në KUB

Kolegji Universitar i Biznesit me rastin e 35-vjetorit te programit Erasmus+ pati kënaqsinë ditën e sotme të çelte siparin e aktiviteteve në kuadër të ditëve

Lexo më shumë »

Kërko lajme

Kerkimi i postimeve do te funksionoje vetem kur ju te vendosni minimalja 5 karaktere per rezultatin qe keni kerkuar.

NA NDIQNI

© Kolegji Universitar I Biznesit        |

Crafted By  © Suli

WeCreativez WhatsApp Support
Qëndra jonë e shërbimit do tju përgjigjet në cdo moment, mjafton të na shkruani

Ky sajt interneti përdor Cookies!

Duke klikuar “Prano të gjitha”, ju pranoni ruajtjen e skedarëve të personalizimit në pajisjen tuaj për të përmirësuar navigimin në faqe, për të analizuar përdorimin e sajtit dhe për të ndihmuar në përpjekjet tona të marketingut.