EN/AL

INFORMACIONE KONTAKTI

SHKRUANI Më POSHTë INFORMACIONET TUAJA

Ju gjithashtu mund të na shkruani një mesazh për të na njoftuar duke plotësuar formën më poshtë. Ne do t’ju kontaktojmë sa më shpejt të jetë e mundur.

NA NDIQNI

© Kolegji Universitar I Biznesit        |

Crafted By  © Suli

WeCreativez WhatsApp Support
Qëndra jonë e shërbimit do tju përgjigjet në cdo moment, mjafton të na shkruani

Ky sajt interneti përdor Cookies!

Duke klikuar “Prano të gjitha”, ju pranoni ruajtjen e skedarëve të personalizimit në pajisjen tuaj për të përmirësuar navigimin në faqe, për të analizuar përdorimin e sajtit dhe për të ndihmuar në përpjekjet tona të marketingut.