EN/AL

Lajmet

Më të fundit

Hapja e panairit të profesionistëve

📍Bashkia Tiranë, Agjencia Kombëtare e Punësimit dhe Aftësive, si dhe Agjencia Kombëtare e Arsimit, Formimit Profesional dhe Kualifikimeve, me mbështetjen e #RisiAlbania, një projekt i Agjencisë

Lexo më shumë »

9 Maj, Dita e Europës

Themelet e Europës janë liria dhe solidariteti. Sikurse themelet e një shteti europian janë të rinjët 👨‍🎓👩‍🎓 dhe potenciali i së nesërmes ⚙️. Të rinj

Lexo më shumë »

Kërko lajme

Kerkimi i postimeve do te funksionoje vetem kur ju te vendosni minimalja 5 karaktere per rezultatin qe keni kerkuar.

NA NDIQNI

© Kolegji Universitar I Biznesit        |

Crafted By  © Suli

WeCreativez WhatsApp Support
Qëndra jonë e shërbimit do tju përgjigjet në cdo moment, mjafton të na shkruani

Ky sajt interneti përdor Cookies!

Duke klikuar “Prano të gjitha”, ju pranoni ruajtjen e skedarëve të personalizimit në pajisjen tuaj për të përmirësuar navigimin në faqe, për të analizuar përdorimin e sajtit dhe për të ndihmuar në përpjekjet tona të marketingut.