Thirrje aplikimi për Bursa Erasmus +

You can share the content of this site, maybe some of your friends need to see this information.

Thirrje aplikimi për Bursa Erasmus + Universitetin Kodolányi János Hungari.

Në kuadër të programit Erasmus+, komponenti International Credit Mobility, i nënshkruar mes Kodolányi János, Hungari dhe Kolegjit Universitar të Biznesit për periudhën 2019-2022, hapet thirrja për aplikime të studentëve të nivelit bachelor në Fakultetin e Ekonomisë, dega Financë Kontabilitet për semestrin e parë, viti akademik 2021-2022:

1 student të ciklit Bachelor për vitin akademik 2021-2022

Për më shumë informacion mbi kriteret e aplikimit, klikoni këtu.

📍 Adresa: Pranë ish-sheshit “Shqiponja”, Rr. Vangjel Noti, nr. 25, Laprakë, Tiranë.
☎️ 04 24 54 893
📱 069 88 99 999