EN/AL

Kolegji Univetsitar i Biznesit shpall datat e provimeve të sezonit të dimrit për ciklin e studimeve Bachelor, Master dhe Studime Profesionale

Facebook
Twitter
LinkedIn

Lajmet më të fundit

Kërko postime

Kërkimi i postimeve do të funksionojë vetëm kur ju të vendosni minimalisht 5 karaktere për rezultatin që keni kërkuar.

Kategoritë

📚Publikohen datat e Sezonit të Provimeve të Dhjetorit, Semestri i Parë për Ciklin e Studimeve Bachelor, Programin e Integruar në Drejtësi, Ciklin e Studimeve Master dhe Studimeve të Larta Profesionale tek të tri fakultetet në KUB

🔹 Fakulteti i Ekonomisë Link 1 Link 2
🔹Fakulteti i Drejtësisë dhe Shkencave Politike Link 1 Link 2
🔹Kolegji i Studimeve të Larta Profesionale

Kolegji Universitar i Biznesit ju uron SUKSESE!

Kolegji i Studimeve të Larta Profesionale

📍 Adresa: Pranë ish-sheshit “Shqiponja”, Rr. Vangjel Noti, nr. 25, Laprakë, Tiranë.
📱 069 88 99 999
📧 [email protected]
🌐 www.kub.edu.al

NA NDIQNI

© Kolegji Universitar I Biznesit        |

Crafted By  © Suli

Albanian      English

Ky sajt interneti përdor Cookies!

Duke klikuar “Prano të gjitha”, ju pranoni ruajtjen e skedarëve të personalizimit në pajisjen tuaj për të përmirësuar navigimin në faqe, për të analizuar përdorimin e sajtit dhe për të ndihmuar në përpjekjet tona të marketingut.