EN/AL

Turneu Universitar i Tiranes/ Volejboll Femra

Facebook
Twitter
LinkedIn

Lajmet më të fundit

Kërko postime

Kërkimi i postimeve do të funksionojë vetëm kur ju të vendosni minimalisht 5 karaktere për rezultatin që keni kërkuar.

Kategoritë

▶️ Turneu Universitar i Tiranës

🏐 Kolegji Universitar i Biznesit zhvillon sot ndeshjen e parë të volejbollit për femra përballë Kolegjit Universitar Qiriazi.

🗓14 Nëntor
📍Pallati i Sportit “Asllan Rusi”
⏱ Ora 11:30

Urime dhe suksese ❗️

NA NDIQNI

© Kolegji Universitar I Biznesit        |

Crafted By  © Suli

Albanian      English

Ky sajt interneti përdor Cookies!

Duke klikuar “Prano të gjitha”, ju pranoni ruajtjen e skedarëve të personalizimit në pajisjen tuaj për të përmirësuar navigimin në faqe, për të analizuar përdorimin e sajtit dhe për të ndihmuar në përpjekjet tona të marketingut.