Search
Close this search box.

Startoi sezoni i parë i provimeve në ciklin e studimeve Master në Fakultetin e Ekonomisë për vitin akademik 2021-2022

Facebook
Twitter
LinkedIn

Lajmet më të fundit

Kërko postime

Kërkimi i postimeve do të funksionojë vetëm kur ju të vendosni minimalisht 5 karaktere për rezultatin që keni kërkuar.

Kategoritë

📚SEZONI I PROVIMEVE

Startoi sezoni i parë i provimeve në ciklin e studimeve Master në Fakultetin e Ekonomisë për vitin akademik 2021-2022.

I urojmë suksese studenteve të KUB-it në këtë sezon dimri!

📍 Adresa: Pranë ish-sheshit “Shqiponja”, Rr. Vangjel Noti, nr. 25, Laprakë, Tiranë.
📱 069 88 99 999
📧 [email protected]
🌐 www.kub.edu.al

Ky sajt interneti përdor Cookies!

Duke klikuar “Prano të gjitha”, ju pranoni ruajtjen e skedarëve të personalizimit në pajisjen tuaj për të përmirësuar navigimin në faqe, për të analizuar përdorimin e sajtit dhe për të ndihmuar në përpjekjet tona të marketingut.