EN/AL

Programet e Studimit, KUB

Facebook
Twitter
LinkedIn

Lajmet më të fundit

Kërko postime

Kërkimi i postimeve do të funksionojë vetëm kur ju të vendosni minimalisht 5 karaktere për rezultatin që keni kërkuar.

Kategoritë

Të nderuar maturantë!
Kolegji Universitar i Biznesit ju mirëpret të bëheni pjesë e programeve të studimit për vitin akademik 2021-2022.
Besimi juaj është përgjegjësi për ne!
Ju mirëpresim në ambjentet e godinave A dhe B të KUB, për cdo informacion më të detajuar!
 
 
[ngg src=”galleries” ids=”32″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]
#kub2022, #educationkub, #kubpromo, #studylifekub, #feesstudylifepromokub, #kubanniversary
 
📍 Adresa: Pranë ish-sheshit “Shqiponja”, Rr. Vangjel Noti, nr. 25, Laprakë, Tiranë.
☎️ 04 24 54 893
📱 069 88 99 999
📧 [email protected]
🌐 www.kub.edu.alLidheni të ardhmen tuaj me KOLEGJIN UNIVERSITAR TË BIZNESIT! 🎓
10 VITE SUKSES!

NA NDIQNI

© Kolegji Universitar I Biznesit        |

Crafted By  © Suli

Ky sajt interneti përdor Cookies!

Duke klikuar “Prano të gjitha”, ju pranoni ruajtjen e skedarëve të personalizimit në pajisjen tuaj për të përmirësuar navigimin në faqe, për të analizuar përdorimin e sajtit dhe për të ndihmuar në përpjekjet tona të marketingut.