Search
Close this search box.

Liga Kombëtare e Universiteteve 2022-2023

Facebook
Twitter
LinkedIn

Lajmet më të fundit

Kërko postime

Kërkimi i postimeve do të funksionojë vetëm kur ju të vendosni minimalisht 5 karaktere për rezultatin që keni kërkuar.

Kategoritë

📌 Startojnë sot Çerekfinalet e Kampionateve Kombëtare Universitare.

⚽️🏐Kolegji Universitar i Biznesit si pjesëmarrës në këtë Kampionat falenderon djemtë dhe vajzat e ekipit të tij për punën që kanë bërë duke shpresuar në rezultate sa më të mira në të gjitha disiplinat.

✅ Sepse po të jesh KUB je dhe fitues!

Ky sajt interneti përdor Cookies!

Duke klikuar “Prano të gjitha”, ju pranoni ruajtjen e skedarëve të personalizimit në pajisjen tuaj për të përmirësuar navigimin në faqe, për të analizuar përdorimin e sajtit dhe për të ndihmuar në përpjekjet tona të marketingut.