Search
Close this search box.

KUB zhvillon ndeshjen e dytë të futbollit për meshkuj

Facebook
Twitter
LinkedIn

Lajmet më të fundit

Kërko postime

Kërkimi i postimeve do të funksionojë vetëm kur ju të vendosni minimalisht 5 karaktere për rezultatin që keni kërkuar.

Kategoritë

▶️ Turneu Universitar i Tiranës

⚽️ Kolegji Universitar i Biznesit zhvillon sot ndeshjen e dytë të futbollit për meshkuj përballë Universitetit Polis.

🗓19 Nëntor
📍Pallati i Sportit “Asllan Rusi”
⏱ Ora 11:00

Urime dhe suksese ❗️

Ky sajt interneti përdor Cookies!

Duke klikuar “Prano të gjitha”, ju pranoni ruajtjen e skedarëve të personalizimit në pajisjen tuaj për të përmirësuar navigimin në faqe, për të analizuar përdorimin e sajtit dhe për të ndihmuar në përpjekjet tona të marketingut.