Search
Close this search box.

KUB, kampione e Finaleve te Kampionateve Kombetare Universitare 2023!

Facebook
Twitter
LinkedIn

Lajmet më të fundit

Kërko postime

Kërkimi i postimeve do të funksionojë vetëm kur ju të vendosni minimalisht 5 karaktere për rezultatin që keni kërkuar.

Kategoritë

🏆KAMPIONËT RIERDHËN NË FRON❕

AJO QË SYNOHET ARRIHET PËR KUB❕

Midis më të mirëve, djemtë e Kolegjit Universitar të Biznesit shpallen për herë të dytë kampionë të një kompeticioni sportiv madhor si FINALET E KAMPIONATEVE KOMBËTARE UNIVERSITARE 2023❕ Në këtë rrugëtim ajo doli në pah patjetër që ishte fryma e grupit dhe shpirti i skuadrës për të arritur majën midis Universiteteve me të mira të tjera pjesëmarrëse si Universiteti i Mjekësisë, Universiteti Bujqësor, Universiteti Fan Noli (Korçë), Universiteti Aleksandër Xhuvani (Elbasan), Universiteti Zoja e Këshillit të Mirë, Universiteti Barleti, Universiteti Europian i Tiranës, Universiteti Eqerem Çabej, Universiteti Polis, Universiteti Canadez, Kolegji Universitar Qiriazi.

🙏Falenderim i veçantë i shkon djemëve/ studentëve tanë që përfaqësuan denjësisht Kolegjin Universitar të Biznesit.

Së pari me lojtarin më të mirë të shpallur të kompeticionit kapitenit tonë Endrit Kaca, Klevis Malaj, Alban Shiba, Blendi Gocka, Klodjan Shehi, Nilsen Gjinaj, Insan Murati, Albano Doka dhe Redi Peqini.

⚽️Djemtë triumfuan në finale me Universitetin Bujqësor të Tiranës me rezultatin 8-3.

📌Momente magjike u shoqëruan më tej në kurorëzimin e medaljeve dhe ceremonisë së dhënies së trofeut❕🏆

🥇Urime dhe suksese Kampionëve të këtij viti në kompeticione të tjera❕

✅Evenimente më të mëdha na presin!! 💪😁UniEuroLiga!!!😁💪 Behu anetar i komunitetit te KUB, gjithmone do te jesh kampion!!! #GoKUBKampion2023!

Ky sajt interneti përdor Cookies!

Duke klikuar “Prano të gjitha”, ju pranoni ruajtjen e skedarëve të personalizimit në pajisjen tuaj për të përmirësuar navigimin në faqe, për të analizuar përdorimin e sajtit dhe për të ndihmuar në përpjekjet tona të marketingut.