Search
Close this search box.

📚SEZONI I PROVIMEVE

Facebook
Twitter
LinkedIn

Lajmet më të fundit

KĂ«rko postime

Kërkimi i postimeve do të funksionojë vetëm kur ju të vendosni minimalisht 5 karaktere për rezultatin që keni kërkuar.

Kategoritë

Startoi sezoni i provimeve të semestrit të parë për studentët e Studimeve të Larta Profesionale (2-vjeçare) për vitin akademik 2021-2022.

I urojmë suksese studenteve të KUB-it në këtë sezon dimri!

📍 Adresa: PranĂ« ish-sheshit “Shqiponja”, Rr. Vangjel Noti, nr. 25, LaprakĂ«, TiranĂ«.
đŸ“± 069 88 99 999
📧 [email protected]
🌐 www.kub.edu.al

Ky sajt interneti përdor Cookies!

Duke klikuar “Prano tĂ« gjitha”, ju pranoni ruajtjen e skedarĂ«ve tĂ« personalizimit nĂ« pajisjen tuaj pĂ«r tĂ« pĂ«rmirĂ«suar navigimin nĂ« faqe, pĂ«r tĂ« analizuar pĂ«rdorimin e sajtit dhe pĂ«r tĂ« ndihmuar nĂ« pĂ«rpjekjet tona tĂ« marketingut.