Search
Close this search box.

MINISEZONI I PROVIMEVE TË MBARTURA TË PRILLIT!

Facebook
Twitter
LinkedIn

Lajmet më të fundit

Kërko postime

Kërkimi i postimeve do të funksionojë vetëm kur ju të vendosni minimalisht 5 karaktere për rezultatin që keni kërkuar.

Kategoritë

📚MINISEZONI I PROVIMEVE TË MBARTURA TË PRILLIT!

🏁Startoi minisezoni i provimeve të mbartura të muajit prill për studentët e Kolegjit Universitar të Biznesit për vitin akademik 2021-2022.

✅I urojmë suksese studenteve tanë në këtë sezon të posaçëm!

📍 Adresa: Pranë ish-sheshit “Shqiponja”, Rr. Vangjel Noti, nr. 25, Laprakë, Tiranë.
📱 069 88 99 999
📧 [email protected]
🌐 www.kub.edu.al

 

Ky sajt interneti përdor Cookies!

Duke klikuar “Prano të gjitha”, ju pranoni ruajtjen e skedarëve të personalizimit në pajisjen tuaj për të përmirësuar navigimin në faqe, për të analizuar përdorimin e sajtit dhe për të ndihmuar në përpjekjet tona të marketingut.