EN/AL

Kalendari i Provimeve Sezoni Verë 2020, Prapambetur dhe Paradiplomimi

Facebook
Twitter
LinkedIn

Lajmet më të fundit

Kërko postime

Kërkimi i postimeve do të funksionojë vetëm kur ju të vendosni minimalisht 5 karaktere për rezultatin që keni kërkuar.

Kategoritë

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Kalendari i Provimeve Sezoni Verë 2020, Prapambetur dhe Paradiplomimi, Fakulteti i Drejtësisë

Kalendari i Provimeve Sezoni Verë 2020, Prapambetur dhe Paradiplomimi, Fakulteti i Ekonomisë

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Kalendari i Provimeve Sezoni Verë 2020, Prapambetur dhe Paradiplomimi, Kolegji i Studimeve të Larta Profesionale

[pdf-embedder url=”http://kub.edu.al/wp-content/uploads/2020/05/Nr.-177-prot.-dt.-27.05.2020-Kalendari-i-Provimeve-KSLP-Sezoni-Vere-2020.pdf” title=”Nr. 177 prot. dt. 27.05.2020 Kalendari i Provimeve KSLP, Sezoni Vere 2020″]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

NA NDIQNI

© Kolegji Universitar I Biznesit        |

Crafted By  © Suli

Ky sajt interneti përdor Cookies!

Duke klikuar “Prano të gjitha”, ju pranoni ruajtjen e skedarëve të personalizimit në pajisjen tuaj për të përmirësuar navigimin në faqe, për të analizuar përdorimin e sajtit dhe për të ndihmuar në përpjekjet tona të marketingut.