Agjensia Shtetërore Startup Albania organizon sesion informues me Grante për startup-et në vend.

Lajmet më të fundit

Kërko postime

Kërkimi i postimeve do të funksionojë vetëm kur ju të vendosni minimalisht 5 karaktere për rezultatin që keni kërkuar.

Kategoritë

⬆️Agjensia Shtetërore Startup Albania, një institucion nën vartësinë e Ministrisë së Sipërmarrjes dhe Klimës së Biznesit planifikon të organizojë së bashku me Kolegjin Universitar të Biznesit, nje sesion informues për studentët dhe stafin akademik për mundësinë e financimit të ideve novatore nëpërmjet Masave Mbështetëse me Grante për startup-et në vend.

Takimi të zhvillohet 🗓ditën e Hënë, 18 Mars në orën ⏱12:00 pranë ambjenteve të Kolegjit Universitar të Biznesit.