EN/AL

WEBINAR – “KUB-VERITAS”

Detajet

Ditën e nesërme, datë 2 Dhjetor 2020, ora 15.00, zhvillohet online webinar i Klubit te Filozofisë në Kolegjin Universitar të Biznesit.

Ju ftojmë në takimin e parë të “KUB – VERITAS”, në të cilin do të jetë i ftuar Z. Fitim ZEKTHI, për të diskutuar mbi librin “After Virtue” të autorit Alasdair MacIntyre.

Webinar do të zhvillohet online me anë të platformës Google Meet.

Për të ndjekur online Webinar e KUB-VERITAS, klikoni këtu.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

NA NDIQNI

© Kolegji Universitar I Biznesit        |

Crafted By  © Suli

WeCreativez WhatsApp Support
Qëndra jonë e shërbimit do tju përgjigjet në cdo moment, mjafton të na shkruani

Ky sajt interneti përdor Cookies!

Duke klikuar “Prano të gjitha”, ju pranoni ruajtjen e skedarëve të personalizimit në pajisjen tuaj për të përmirësuar navigimin në faqe, për të analizuar përdorimin e sajtit dhe për të ndihmuar në përpjekjet tona të marketingut.