EN/AL

Vazhdon normalisht procesi i leksioneve online

Detajet

Për shkak të situatës së vështirë të krijuar nga COVID-19, KUB për më shumë se 3 javë vazhdon procesin e mësimit online nëpërmjet platformave Google Classroom dhe Google Meeting

Të gjithë bashkë do t’ja dalim!

Facebook
Twitter
LinkedIn

NA NDIQNI

© Kolegji Universitar I Biznesit        |

Crafted By  © Suli

Ky sajt interneti përdor Cookies!

Duke klikuar “Prano të gjitha”, ju pranoni ruajtjen e skedarëve të personalizimit në pajisjen tuaj për të përmirësuar navigimin në faqe, për të analizuar përdorimin e sajtit dhe për të ndihmuar në përpjekjet tona të marketingut.