EN/AL

Vazhdojnë aplikimet në KUB!

Detajet

Dhe ditën e sotme të shumta kanë qenë interesimet/aplikimet për programet e Kolegjit Universitar të Biznesit.

Ju rikujtojmë që aplikimet e fazës së parë zgjasin deri në datë 5 gusht 2019.

Lidheni të ardhmen tuaj me Kolegjin Universitar të Biznesit!

 

DSC_0272DSC_0277

Facebook
Twitter
LinkedIn

NA NDIQNI

© Kolegji Universitar I Biznesit        |

Crafted By  © Suli

Albanian      English

Ky sajt interneti përdor Cookies!

Duke klikuar “Prano të gjitha”, ju pranoni ruajtjen e skedarëve të personalizimit në pajisjen tuaj për të përmirësuar navigimin në faqe, për të analizuar përdorimin e sajtit dhe për të ndihmuar në përpjekjet tona të marketingut.