Search
Close this search box.

Urime Kombëtares Shqipëtare në Euro 2024

Detajet

FORCA SHQIPEEE❕🦅
Pjesë nga Stafi i KUB, uron kombëtaren shqipëtare sot në darkë për një rezultat pozitiv, ishalla me fitore 💪🙏❕

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ky sajt interneti përdor Cookies!

Duke klikuar “Prano të gjitha”, ju pranoni ruajtjen e skedarëve të personalizimit në pajisjen tuaj për të përmirësuar navigimin në faqe, për të analizuar përdorimin e sajtit dhe për të ndihmuar në përpjekjet tona të marketingut.