Search
Close this search box.

Turneu Universitar i Tiranës 2023 për disiplinën volejboll për femra

Detajet

📚 Kolegji Universitar i Biznesit zhvilloi ndeshjen e radhës të Turneut Universitar të Tiranës 2023 në disiplinën 🏐Volejboll Universitetit të Mjekësisë

✅ Historiku ka treguar se KUB nuk është vetëm pjesëmarrës por dhe fitues i ligës!

✔️ Suksese vajzave të KUB në ndeshjet në vijim❗️

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ky sajt interneti përdor Cookies!

Duke klikuar “Prano të gjitha”, ju pranoni ruajtjen e skedarëve të personalizimit në pajisjen tuaj për të përmirësuar navigimin në faqe, për të analizuar përdorimin e sajtit dhe për të ndihmuar në përpjekjet tona të marketingut.