EN/AL

Takimi i Këshillit Studentor

Detajet

Dje, në datën 19 Prill 2021, në ambjentet e bibliotekës, u zhvillua mbledhja e Qeverisë Studentore të KUB.

Mbledhja pati këtë axhendë diskutimesh:

🔹️ Mbarëvajtjen dhe problematikat e procesit mësimor 

🔹️ Diskutim mbi vazhdimësinë dhe eventet e klubeve studentore

🔹️ Konferencat studentore të ardhshme

🔹️ Aktivitete të ndryshme gjithëpërfshirëse

 

[ngg src=”galleries” ids=”18″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″] 

📍 Adresa: Pranë ish-sheshit “Shqiponja”, Rr. Vangjel Noti, nr. 25, Laprakë, Tiranë.
☎️ 04 24 54 893
📱 069 88 99 999
📧 [email protected]
🌐 www.kub.edu.al

Facebook
Twitter
LinkedIn

NA NDIQNI

© Kolegji Universitar I Biznesit        |

Crafted By  © Suli

Albanian      English

Ky sajt interneti përdor Cookies!

Duke klikuar “Prano të gjitha”, ju pranoni ruajtjen e skedarëve të personalizimit në pajisjen tuaj për të përmirësuar navigimin në faqe, për të analizuar përdorimin e sajtit dhe për të ndihmuar në përpjekjet tona të marketingut.