EN/AL

S’ka si të jetë ndryshe… Historia përsëritet!

Detajet

Kur e kërkon fitoren, ia del…❗️

Kështu jemi edhe ne❗️

✅ Përsëritet historia me këta djem kampionë dhe e rikthejnë atë në KUB bashkë me entuziazmin e projektuar dhe qëllimin e synuar.

Urime djemve tanë❗️
Fitore e bindshme me Universitetin e Tiranës!

⚽️ Kontributi i jashtëzakonshëm dhe vullneti i dëshiruar janë dëshmi e kompeticioneve futbollistike jo vetëm si kjo por edhe e atyre kombëtare e më gjerë.

😍 Bravo djemve tanë❗️

📍 Nëse je KUB, je dhe fitimtar❗️

Facebook
Twitter
LinkedIn

NA NDIQNI

© Kolegji Universitar I Biznesit        |

Crafted By  © Suli

Albanian      English

Ky sajt interneti përdor Cookies!

Duke klikuar “Prano të gjitha”, ju pranoni ruajtjen e skedarëve të personalizimit në pajisjen tuaj për të përmirësuar navigimin në faqe, për të analizuar përdorimin e sajtit dhe për të ndihmuar në përpjekjet tona të marketingut.