EN/AL

Sezoni i provimeve te vjeshtës, viti akademik 2021-2022

Detajet

✅ Startoi sezoni i provimeve të sezonit të vjeshtës për studentët e ciklit Bachelor dhe Master për vitin akademik 2021-2022.
I urojmë suksese studenteve të tre fakulteteve të KUB-it

📍 Adresa: Pranë ish-sheshit “Shqiponja”, Rr. Vangjel Noti, nr. 25, Laprakë, Tiranë.
📱 069 88 99 999
📧[email protected]
🌐www.kub.edu.al

Facebook
Twitter
LinkedIn

NA NDIQNI

© Kolegji Universitar I Biznesit        |

Crafted By  © Suli

Ky sajt interneti përdor Cookies!

Duke klikuar “Prano të gjitha”, ju pranoni ruajtjen e skedarëve të personalizimit në pajisjen tuaj për të përmirësuar navigimin në faqe, për të analizuar përdorimin e sajtit dhe për të ndihmuar në përpjekjet tona të marketingut.