EN/AL

Sezoni i Provimeve Semestri i Dytë në KUB

Detajet

📚SEZONI I PROVIMEVE
📍Startoi sezoni i verës të provimeve të semestrit të dytë për studentët e ciklit Bachelor dhe Profesional për vitin akademik 2021-2022.
😍I urojmë suksese dhe dalshit faqebardhë studenteve të KUB-it në këtë sezon provimesh
📍 Adresa: Pranë ish-sheshit “Shqiponja”, Rr. Vangjel Noti, nr. 25, Laprakë, Tiranë.
📱 069 88 99 999
📧 [email protected]
🌐 www.kub.edu.al

Facebook
Twitter
LinkedIn

NA NDIQNI

© Kolegji Universitar I Biznesit        |

Crafted By  © Suli

Albanian      English

Ky sajt interneti përdor Cookies!

Duke klikuar “Prano të gjitha”, ju pranoni ruajtjen e skedarëve të personalizimit në pajisjen tuaj për të përmirësuar navigimin në faqe, për të analizuar përdorimin e sajtit dhe për të ndihmuar në përpjekjet tona të marketingut.