EN/AL

Sezoni i mbrojtjes së Diplomave

Detajet

Sot mbyllet një kapitull i rëndësisshëm për të gjithë studentë tanë të ciklit Master në Fakultetin e Ekonomisë dhe atë të Drejtësisë në KUB.
Sot ata kurorëzuan punën dhe sakrificat e tyre disa vjeçare në fushën e edukimit për të qenë profesionistë të vërtetë të së nesërmes!

Krenar për studentë tanë! Krenar për arritjet e tyre!

Suksese të gjithëve!

KUB do të jetë i pranishëm në çdo hap tuajin!

 

[ngg src=”galleries” ids=”22″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]📍 Adresa: Pranë ish-sheshit “Shqiponja”, Rr. Vangjel Noti, nr. 25, Laprakë, Tiranë.
☎️ 04 24 54 893
📱 069 88 99 999
📧 [email protected]
🌐 www.kub.edu.al

Facebook
Twitter
LinkedIn

NA NDIQNI

© Kolegji Universitar I Biznesit        |

Crafted By  © Suli

Ky sajt interneti përdor Cookies!

Duke klikuar “Prano të gjitha”, ju pranoni ruajtjen e skedarëve të personalizimit në pajisjen tuaj për të përmirësuar navigimin në faqe, për të analizuar përdorimin e sajtit dhe për të ndihmuar në përpjekjet tona të marketingut.