EN/AL

Seminar i Hapur për informimin rreth Programait Erasmus +

Detajet

 

Kolegji Universitar i Biznesit për të informuar studentët dhe për ti mbështetur ata në pjesëmarrjen e tyre në këtë eksperiencë unike, ditën e nesërme, datë 09.11.2021 organizon leksionin e hapur me në fokus njohjen e Programit Erasmus + dhe befetitet që mund të përfitoni prej tij.

Ftojmë studentët e viteve të dyta dhe të treta, të Fakultetit të Ekonomis dhe Fakultetit të Drejtësis për të na u bashkuar nesër në orën 12:00, Salla 100, Godina A.

Mos mungoni por bëhuni pjesë për veten tuaj dhe rritjen tuaj intelektuale në vijëmësi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

NA NDIQNI

© Kolegji Universitar I Biznesit        |

Crafted By  © Suli

WeCreativez WhatsApp Support
Qëndra jonë e shërbimit do tju përgjigjet në cdo moment, mjafton të na shkruani

Ky sajt interneti përdor Cookies!

Duke klikuar “Prano të gjitha”, ju pranoni ruajtjen e skedarëve të personalizimit në pajisjen tuaj për të përmirësuar navigimin në faqe, për të analizuar përdorimin e sajtit dhe për të ndihmuar në përpjekjet tona të marketingut.