Seminar i Hapur për informimin rreth Programait Erasmus +

Kolegji Universitar i Biznesit për të informuar studentët dhe për ti mbështetur ata në pjesëmarrjen e tyre në këtë eksperiencë unike, ditën e nesërme, datë 09.11.2021 organizon leksionin e hapur me në fokus njohjen e Programit Erasmus + dhe befetitet që mund të përfitoni prej tij.

Ftojmë studentët e viteve të dyta dhe të treta, të Fakultetit të Ekonomis dhe Fakultetit të Drejtësis për të na u bashkuar nesër në orën 12:00, Salla 100, Godina A.

Mos mungoni por bëhuni pjesë për veten tuaj dhe rritjen tuaj intelektuale në vijëmësi!