Ristartojnë Finalet e Kampionateve Sportive Kombëtare Universitare për vitin 2024

☺️ U zhvillua ceremonia e hapjes së “Finaleve të Kampionateve Sportive Kombëtare Universitare për vitin 2024” pranë ambienteve të Fafa Resort, Durrës.

☑️ Në ceremoninë e hapjes të këtyre kampionateve u hodh shorti, ku u përcaktua skuadra kundërshtare e KUB në kategorinë Minifutboll për meshkuj, Universiteti “Aleksandër Moisiu”, Durrës.📍

🥰Kolegji Universitar i Biznesit mbështet studentët pjesëmarrës në këtë kompeticion për një tjetër 🏆