EN/AL

Promovimi i Liderëve të Rinj Shqiptar

Detajet

Arditi, Arjela, Irena, Marina, Eriselda, Marjana dhe
Doruntina ishin sot pjesë e eventit “Promovimi i Liderëve të Rinj Shqiptar”.
Ky aktivitet u realizua nga Albanian Young Leaders Forum, ku të pranishëm ishin shumë organizata, forume, të rinj si dhe të ftuar special, ku vlen të përmendim Z. Frank Hantke – Drejtues i Friedrich Ebert Stiftung, etj.
Këshilli Studentor #APB falënderon organizatorët për këtë event sa interesant aq edhe i vlefshëm për të rinjtë shqiptarë.
Ndërkohë ne nxisim studentët e tjerë si dhe ata të vitit I, që të jenë pjesë aktive e vazhdueshme e aktiviteteve studentore brenda dhe jashtë institucionit!

14907176_1789847194603585_2731000463032477411_n14925325_1789846814603623_3547629528431000756_n

Facebook
Twitter
LinkedIn

NA NDIQNI

© Kolegji Universitar I Biznesit        |

Crafted By  © Suli

Albanian      English

Ky sajt interneti përdor Cookies!

Duke klikuar “Prano të gjitha”, ju pranoni ruajtjen e skedarëve të personalizimit në pajisjen tuaj për të përmirësuar navigimin në faqe, për të analizuar përdorimin e sajtit dhe për të ndihmuar në përpjekjet tona të marketingut.