Search
Close this search box.

Promovimi i librit “Para se të të them…Të dua” nga Andrea Danglli

Detajet

“Para se të të them…Të dua”! nga Andrea Danglli

Ditën e diel në mjediset e Kolegjit Universitar të Biznesit u zhvillua promovimi i librit “Para se të të them…Të dua” me autor Andrea Danglli.
Të shumtë ishin të pranishmit në këtë event gala të cilët patën kënaqësinë të ndjekin nga atmosferën e poezive të autorit të talentuar A. Danglli.

Kolegji Universitar i Biznesit shpreh gatishmërinë dhe mbështetjen e plot, për të promovuar punën dhe talentin e të rinjve shqiptar, duke vendosur në dispozicion facilitetet dhe kapacitetet e tij.

IMG-20190415-WA0040IMG-20190415-WA0046

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ky sajt interneti përdor Cookies!

Duke klikuar “Prano të gjitha”, ju pranoni ruajtjen e skedarëve të personalizimit në pajisjen tuaj për të përmirësuar navigimin në faqe, për të analizuar përdorimin e sajtit dhe për të ndihmuar në përpjekjet tona të marketingut.