EN/AL

Projektet ERASMUS midis “Kolegjit Universitar të Biznesit” dhe “Universitetit të Ohrit”

Detajet

Marrëveshja e bashkëpunimit e realizuar më datë 29 Shtator 2020, midis Kolegjit Universitar të Biznesit dhe Universitetit të Ohrit në kuadër të shkëmbimit të projekteve ERASMUS midis institucioneve tona dhe projekteve të tjera të përbashkëta në fushën e Teknologjisë së Informacionit.

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

NA NDIQNI

© Kolegji Universitar I Biznesit        |

Crafted By  © Suli

WeCreativez WhatsApp Support
Qëndra jonë e shërbimit do tju përgjigjet në cdo moment, mjafton të na shkruani

Ky sajt interneti përdor Cookies!

Duke klikuar “Prano të gjitha”, ju pranoni ruajtjen e skedarëve të personalizimit në pajisjen tuaj për të përmirësuar navigimin në faqe, për të analizuar përdorimin e sajtit dhe për të ndihmuar në përpjekjet tona të marketingut.