Përfaqësues të ASCAL, takim informues rreth Sondazhit Kombëtar të Studentëve 2022

✅ Është zhvilluar sot pranë ambienteve të Kolegjit Universitar të Biznesit (KUB), takimi informues me përfaqësues të ASCAL, stafit akademik, qeverinë studentore dhe studentëve të të gjithë fakulteteve, rreth zhvillimit të sondazhit Kombëtar të Studentëve për vitin 2022.

Studentët u njohë më tepër rreth teknikaliteteve të plotësimit të këtij sondazhi përmes platformës që ASCAL do të vendosë në dispozicion pas datës 25 Prill.