Njohja e Tregtimit të Investimeve Financiare

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Ditën e martë datë 29 Mars 2016, në mjediset e Akademisë Profesionale të Biznesit u zhvillua një leksion i hapur me temë “Njohja e tregtimit online të investimeve financiare”. Përfaqësuesit e Stock International Albania i njohën studentët me mënyrat dhe rrugën që duhet të ndjekin, për t’u bërë pjesë e tregtimit online të investimeve financiare në bursat evropiane dhe botërore. Ky takim u ndoq me shumë interes nga ana e studentëve, të cilët ishin pjesë aktive me pyetje të ndryshme përgjatë gjithë takimit.

[/vc_column_text][vc_gallery interval=”10″ images=”8946,8947,8948″ img_size=”850×500″][/vc_column][/vc_row]