EN/AL

Njohja e Tregtimit të Investimeve Financiare

Detajet

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Ditën e martë datë 29 Mars 2016, në mjediset e Akademisë Profesionale të Biznesit u zhvillua një leksion i hapur me temë “Njohja e tregtimit online të investimeve financiare”. Përfaqësuesit e Stock International Albania i njohën studentët me mënyrat dhe rrugën që duhet të ndjekin, për t’u bërë pjesë e tregtimit online të investimeve financiare në bursat evropiane dhe botërore. Ky takim u ndoq me shumë interes nga ana e studentëve, të cilët ishin pjesë aktive me pyetje të ndryshme përgjatë gjithë takimit.

[/vc_column_text][vc_gallery interval=”10″ images=”8946,8947,8948″ img_size=”850×500″][/vc_column][/vc_row]

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

NA NDIQNI

© Kolegji Universitar I Biznesit        |

Crafted By  © Suli

WeCreativez WhatsApp Support
Qëndra jonë e shërbimit do tju përgjigjet në cdo moment, mjafton të na shkruani

Ky sajt interneti përdor Cookies!

Duke klikuar “Prano të gjitha”, ju pranoni ruajtjen e skedarëve të personalizimit në pajisjen tuaj për të përmirësuar navigimin në faqe, për të analizuar përdorimin e sajtit dhe për të ndihmuar në përpjekjet tona të marketingut.