Mbrojtja e praktikës profesionale nga studentët e Fakultetit të Drejtësisë

Dikur një ëndërr dhe sot realitet! Momente nga prezantimi dhe mbrojtja e praktikës profesionale përpara komisionit të posaçëm të ngritur nga Fakulteti i Drejtësisë. Sot studentët e programeve të studimit Drejtësi dhe E Drejtë Biznesi finalizuan punën 3 vjeçare duke ardhur në momentin e ballafaqimit me kushtet dhe tregun e punës. Të motivuar dhe të buzëqeshur ata kaluan një hap të rëndësishëm gjatë studimeve Bachelor.

Duke i falenderuar për besimin që na dhanë në këto 3 vite, ju urojmë suksese të mëtejshme në rrugën e dijes!

Lidheni të ardhmen tuaj me Kolegjin Universitar të Biznesit