Search
Close this search box.

Mbrojtja e diplomave, cikli Master (Fakulteti i Ekonomisë).

Detajet

Mes emocionesh dhe lotësh studentët e Masterit mbyllën ciklin e tyre 5 vjeçar të studimeve.

Urime dhe sukses të mëtejshme të dashur studentë!

 

DSC_0195DSC_0208DSC_0212DSC_0221

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ky sajt interneti përdor Cookies!

Duke klikuar “Prano të gjitha”, ju pranoni ruajtjen e skedarëve të personalizimit në pajisjen tuaj për të përmirësuar navigimin në faqe, për të analizuar përdorimin e sajtit dhe për të ndihmuar në përpjekjet tona të marketingut.