Search
Close this search box.

Marrëveshja me Fondacionin “Gjurmë”

Detajet

Nënshkruhet marrëveshje midis Kolegjit Universitar të Biznesit dhe Fondacionit “Gjurmë”.
Ky fondacion mbështet dhe përkujdeset për familjet e efektivëve të rënë në detyrë.
KUB në politikat e tij do të mbështesë me bursa sociale këtë kategori studentësh në vijimësinë e aktivitetit të tij arsimor.

 

[ngg src=”galleries” ids=”17″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″] 

📍 Adresa: Pranë ish-sheshit “Shqiponja”, Rr. Vangjel Noti, nr. 25, Laprakë, Tiranë.
☎️ 04 24 54 893
📱 069 88 99 999
📧 [email protected]
🌐 www.kub.edu.al

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ky sajt interneti përdor Cookies!

Duke klikuar “Prano të gjitha”, ju pranoni ruajtjen e skedarëve të personalizimit në pajisjen tuaj për të përmirësuar navigimin në faqe, për të analizuar përdorimin e sajtit dhe për të ndihmuar në përpjekjet tona të marketingut.