EN/AL

Liga Universitare

Detajet

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Sot, në Federatën Shqiptare të Futbollit u hodh shorteu i LIGESUNIVERSITARE në kuadër të Ditës Ndërkombëtare të Sportit. Në këtë short Akademia Profesionale e Biznesit u rendit në Grupin A:

  1. Universiteti Mesdhetar i Tiranës
  2. Akademia Profesionale e Biznesit
  3. Universiteti Metropolitan i Tiranës

 

Stafi drejtues dhe Komiteti Sportiv i APB uron kombëtares së akademisë, suksese dhe përfaqësim dinjitoz !!![/vc_column_text][vc_gallery interval=”5″ images=”8552″ img_size=”850×500″][/vc_column][/vc_row]

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

NA NDIQNI

© Kolegji Universitar I Biznesit        |

Crafted By  © Suli

WeCreativez WhatsApp Support
Qëndra jonë e shërbimit do tju përgjigjet në cdo moment, mjafton të na shkruani

Ky sajt interneti përdor Cookies!

Duke klikuar “Prano të gjitha”, ju pranoni ruajtjen e skedarëve të personalizimit në pajisjen tuaj për të përmirësuar navigimin në faqe, për të analizuar përdorimin e sajtit dhe për të ndihmuar në përpjekjet tona të marketingut.