Search
Close this search box.

Leksione online, KUB

Detajet

Të dashur studentë!🖐

Së pari, urojmë të jeni mirë.

Duke marrë parasysh situatën e vështirë që po kalojmë, ju informojmë se në 🌐 www.kub.edu.al në 🗂 PORTAL janë afishuar leksionet për periudhën kohore që do të qëndrojmë në shtëpi.🏡
Për t’u njohur me leksionet ju duhet të logoheni nëpërmjet portalit me adresën e emailit të KUB
📩 emër.mbiemë[email protected]

Për çdo pyetje apo paqartësi mos hezitoni të na kontaktoni në 📲 069 88 99 999 (whatsapp/viber) ose nëpërmjet social medias.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ky sajt interneti përdor Cookies!

Duke klikuar “Prano të gjitha”, ju pranoni ruajtjen e skedarëve të personalizimit në pajisjen tuaj për të përmirësuar navigimin në faqe, për të analizuar përdorimin e sajtit dhe për të ndihmuar në përpjekjet tona të marketingut.