Leksion i Hapur: Tregu i pasurive të paluajtshme, sfidat dhe mundësitë për të rinjtë shqiptarë në sipërmarrje dhe punësim”

Në datën 22 Nëntor 2021, ora 11:00, në ambjentet e Kolegjit Universitar të Biznesit  do të jetë prezent për një leksion të hapur me titull: “Tregu i pasurive të paluajtshme, sfidat dhe mundësitë për të rinjtë shqiptarë në sipërmarrje dhe punësim”, CEO i Century21Albania, Z. Jonian ANTONI.

Ftojmë studentët dhe stafin akademik të KUB të marrin pjesë në këtë leksion të hapur pranë Godinës B, Salla 100.