EN/AL

#KUBMAG Nr. 9

Detajet

[pdf-embedder url=”http://kub.edu.al/wp-content/uploads/2014/01/KUBMAG-Nr.-8.pdf” title=”KUBMAG Nr. 8″]

Facebook
Twitter
LinkedIn

NA NDIQNI

© Kolegji Universitar I Biznesit        |

Crafted By  © Suli

Albanian      English

Ky sajt interneti përdor Cookies!

Duke klikuar “Prano të gjitha”, ju pranoni ruajtjen e skedarëve të personalizimit në pajisjen tuaj për të përmirësuar navigimin në faqe, për të analizuar përdorimin e sajtit dhe për të ndihmuar në përpjekjet tona të marketingut.