EN/AL

KUB zhvillohet ndeshjet e para të Ligës Universitare në dy disiplina: Volejboll për femra dhe Minifutboll për meshkuj

Detajet

📚 Kolegji Universitar i Biznesit hap siparin e aktivitete sportive me dy ndeshjet e para të Ligës Universitare në dy disiplina, 🏐Volejboll për femra dhe ⚽️Minifutboll për meshkuj.

😍 I urojme suksese djemve dhe vajzave të Kolegjit Universitar të Biznesit në sfidat e ardhshme sipas kalendareve të përcaktuara nga FSHSU.

✅ Historiku ka treguar se KUB nuk është vetëm pjesëmarrës por dhe fitues i ligës!

✔️ Forca dhe suksese❗️

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

NA NDIQNI

© Kolegji Universitar I Biznesit        |

Crafted By  © Suli

WeCreativez WhatsApp Support
Qëndra jonë e shërbimit do tju përgjigjet në cdo moment, mjafton të na shkruani

Ky sajt interneti përdor Cookies!

Duke klikuar “Prano të gjitha”, ju pranoni ruajtjen e skedarëve të personalizimit në pajisjen tuaj për të përmirësuar navigimin në faqe, për të analizuar përdorimin e sajtit dhe për të ndihmuar në përpjekjet tona të marketingut.