Search
Close this search box.

KUB mirëpriti gazetarin e mirënjohur Marin Mema

Detajet

Ky vit akademik e çeli siparin e leksioneve të hapura me një personazh shumë të dashur për studentët, stafin por dhe gjithë shqiptarët.
Gazetari i mirënjohur Marin Mema ishte i ftuar për një leksion të hapur me temë “Shqipëria, mundësitë e këtij vendi, historia, trashgëmia dhe e ardhmja”, i cili u ndoq me shumë interes nga studentët dhe stafi i KUB-it.
Ky takim u shoqërua me shumë pyetje nga ana e studentëve dhe stafit, foto dhe duartrokitjeve të vazhdueshme…

Faleminderit për kohën dhe energjinë pozitive që përcollët tek studentët Marin Mema

Jeni krenari kombëtare!

74666246_2539932752917844_5906095733018198016_o74706423_2539932172917902_3562210794009526272_o75496092_2539931902917929_9005068959552110592_o75653271_2539932666251186_300032937691185152_o

 

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ky sajt interneti përdor Cookies!

Duke klikuar “Prano të gjitha”, ju pranoni ruajtjen e skedarëve të personalizimit në pajisjen tuaj për të përmirësuar navigimin në faqe, për të analizuar përdorimin e sajtit dhe për të ndihmuar në përpjekjet tona të marketingut.