Search
Close this search box.

Kolegji Universitar i Biznesit zhvilloi dy ndeshjet e dyta të Ligës Universitare

Detajet

📚 Kolegji Universitar i Biznesit zhvilloi dy ndeshjet e dyta të Ligës Universitare në dy disiplinat 🏐Volejboll për femra përballë Universitetit Marin Barleti dhe ⚽️Minifutboll për meshkuj përballë Universitetit Polis.

✔️ Vazhdojme dhe në pritje me të tjera sfida!

✅ Historiku ka treguar se KUB nuk është vetëm pjesëmarrës por dhe fitues i ligës!

✔️ Suksese djemve dhe vajzave të KUB❗️

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ky sajt interneti përdor Cookies!

Duke klikuar “Prano të gjitha”, ju pranoni ruajtjen e skedarëve të personalizimit në pajisjen tuaj për të përmirësuar navigimin në faqe, për të analizuar përdorimin e sajtit dhe për të ndihmuar në përpjekjet tona të marketingut.