Search
Close this search box.

Kolegji Universitar i Biznesit pjesëmarrës në “Staff University Volleyball League Women 2024”

Detajet

😊 Përfaqësuesja e Stafeve në disiplinën Volejboll 🏐 (për femra) e Kolegjit Universitar të Biznesit shënoi një fitore të madhe në një përballje të fortë sportive në ambjentet e pallatit të sportit 📍Asllan Rusi.

▶️ Loja kompetitive dhe forca e grupit i dha fitoren skuadrës së KUB e cila mezi pret sfidat dhe garat e ardhshme.

💪I urojmë suksese dhe sa më shumë fitore skuadrës së stafit të femrave të KUB❕

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ky sajt interneti përdor Cookies!

Duke klikuar “Prano të gjitha”, ju pranoni ruajtjen e skedarëve të personalizimit në pajisjen tuaj për të përmirësuar navigimin në faqe, për të analizuar përdorimin e sajtit dhe për të ndihmuar në përpjekjet tona të marketingut.