Search
Close this search box.

Kampionati i futbollit

Detajet

Kampionati i futbollit u zhvillua ndermjet studenteve te Akademise Profesionale te Biznesit

[rev_slider alias=”kampionati i futbollit”]

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ky sajt interneti përdor Cookies!

Duke klikuar “Prano të gjitha”, ju pranoni ruajtjen e skedarëve të personalizimit në pajisjen tuaj për të përmirësuar navigimin në faqe, për të analizuar përdorimin e sajtit dhe për të ndihmuar në përpjekjet tona të marketingut.