Search
Close this search box.

GJYSMËFINALJA E KAMPIONATIT TË MINIFUTBOLLIT NË KUB 2019

Detajet

Viti II (M) vs Master kjo është finalja e madhe e Kampionatit të Minifutbollit, KUB 2018-2019

Ditën e djeshme u zhvilluan 2 përballjet e gjysmëfinales midis:
Viti II (M) vs Viti III 11-3 dhe MSc vs Viti I 12-4

Dy skuadrat finaliste fituan me rezultate të thella duke dhuruar emocione dhe spektakël për studentët dhe stafin e pranishëm.

Duke falënderuar të gjitha skuadrat pjesëmarrëse në këtë eveniment madhështor, ju njoftojmë se finalja e madhe do të zhvillohet ditën e shtunë, datë 1 Qershor 2019, ora 11.00 në Kompleksin Sportiv “Loku”

Ju mirëpresim!

61275534_2407494919494962_2094194038843375616_n61335249_2407494839494970_4157412928166821888_n61339828_2407495029494951_1227976749594181632_n61474972_2407494859494968_7418023001163038720_n

 

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ky sajt interneti përdor Cookies!

Duke klikuar “Prano të gjitha”, ju pranoni ruajtjen e skedarëve të personalizimit në pajisjen tuaj për të përmirësuar navigimin në faqe, për të analizuar përdorimin e sajtit dhe për të ndihmuar në përpjekjet tona të marketingut.