Search
Close this search box.

Filloj sezoni i provimeve të verës në KUB…

Detajet

Studentët e vitit të parë (FE) të emocionuar gjatë provimit të parë të sezonit veror të provimeve…

Suksese!

 

DSC_0455DSC_0448

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ky sajt interneti përdor Cookies!

Duke klikuar “Prano të gjitha”, ju pranoni ruajtjen e skedarëve të personalizimit në pajisjen tuaj për të përmirësuar navigimin në faqe, për të analizuar përdorimin e sajtit dhe për të ndihmuar në përpjekjet tona të marketingut.