Search
Close this search box.

Djemtë e KUB fitojnë në disiplinën Futsal me Universitetin e Sporteve

Detajet

⬆️Vijojnë djemtë me fitore❕
📚 Kolegji Universitar i Biznesit zhvilloi ndeshjen e tretë të Turneut Universitar të Tiranës 2023 në disiplinën 🏐Futsal për meshkuj përballë universitetit të Sporteve duke korrur fitoren me rezultat 7-5
✅ Historiku ka treguar se KUB nuk është vetëm pjesëmarrës por dhe fitues i ligës! 💪
✔️ Suksese djemve të KUB në ndeshjet e ardhshme❗️

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ky sajt interneti përdor Cookies!

Duke klikuar “Prano të gjitha”, ju pranoni ruajtjen e skedarëve të personalizimit në pajisjen tuaj për të përmirësuar navigimin në faqe, për të analizuar përdorimin e sajtit dhe për të ndihmuar në përpjekjet tona të marketingut.