Search
Close this search box.

Ditët e Informimit të Maturantit

Detajet

Momente nga Panairi “Ditët e Informimit të Maturantit”i cili po zhvillohet në mjediset e Gjimnazit Qemal Stafa, Tiranë.
Ju rikujtojmë që stafi dhe studentët tanë do të jenë aty deri në dt. 03.03.2018 për t’ju dhënë informacionet dhe këshillat e nevojshme që të bëni zgjedhjen e duhur për edukimin tuaj!

Ju mirëpresim! 

28167286_2087484428162681_5980628514479495216_n28378514_2087484831495974_526717007611560098_n

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ky sajt interneti përdor Cookies!

Duke klikuar “Prano të gjitha”, ju pranoni ruajtjen e skedarëve të personalizimit në pajisjen tuaj për të përmirësuar navigimin në faqe, për të analizuar përdorimin e sajtit dhe për të ndihmuar në përpjekjet tona të marketingut.