EN/AL

Dita Ndërkombëtare e Pyjeve

Detajet

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Sot në Ditën Ndërkombëtare të Pyjeve, stafi dhe studentët e Kolegjit Universitar të Biznesit ju bashkuan nismës së Bashkisë së Tiranës për mbjelljen e 100.000 pemëve në kryeqytet.

Një Tiranë më e gjelbërt, sjellë më pak ndotje dhe më shumë oksigjen, u shprehë Kryetari Z. Erion Veliaj
Duke falenderuar Bashkinë Tiranë për bashkëpunim, ftojmë dhe inkurajojmë studentët, stafin, partnerët dhe bashkëpunëtorët tanë që t’i bashkohen kësaj nisme jetike dhe të domosdoshme për mjedisin ku jetojmë!

Mbill një pemë, mbill shpresë.

 

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_gallery interval=”3″ images=”12298,12299,12300″ img_size=”large”][/vc_column][/vc_row]

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

NA NDIQNI

© Kolegji Universitar I Biznesit        |

Crafted By  © Suli

WeCreativez WhatsApp Support
Qëndra jonë e shërbimit do tju përgjigjet në cdo moment, mjafton të na shkruani

Ky sajt interneti përdor Cookies!

Duke klikuar “Prano të gjitha”, ju pranoni ruajtjen e skedarëve të personalizimit në pajisjen tuaj për të përmirësuar navigimin në faqe, për të analizuar përdorimin e sajtit dhe për të ndihmuar në përpjekjet tona të marketingut.