Search
Close this search box.

Ceremonia GALA 10-vjet KUB!

Detajet

Ky është një përvjetor jubile, një mbrëmje GALA, një event që bëri bashkë të gjithë Stafin Akademik të KUB, miq, bashkëpunëtorë, kolegë, kërkues shkencorë, partnerë biznesi, si dhe ALUMNI dhe studentë të ekselencës në KUB.

Eventi, ishte celebrimi i të gjitha përpjekjeve, të punës dhe investimit intelektual me përkushtimin për ta kthyer KUB në një institucion elitë të Arsimit të Lartë privat në Shqipëri.

10 vite histori, 10 vite arritje, 10 vite suksese në KUB!

Krenarë për arritjet tona, urime edhe për shumë vite të tjerë që do vijnë!

E ardhmja dhe suksesi kanë vetëm një emër: Kolegji Universitar i Biznesit!

Ta gëzojmë çdo ditë dhe KUB-i të gëzojë çdo ditë si sot!

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ky sajt interneti përdor Cookies!

Duke klikuar “Prano të gjitha”, ju pranoni ruajtjen e skedarëve të personalizimit në pajisjen tuaj për të përmirësuar navigimin në faqe, për të analizuar përdorimin e sajtit dhe për të ndihmuar në përpjekjet tona të marketingut.